Bot Bağlantı Aparatı

Özel tasarım direksiyon kolu,  Aqua Scooteri tekne veya bota yüksek hızda bağlama imkânı sağlar.  Gaz kontrol kablosu, aynaya takılırken kısa/uzun şaft aynalar için ayarlanabilir yükseklik özelliği her türlü deniz aracına uyumludur. Direksiyon kolu Aqua Scooterı bota kolay şekilde monte edilerek etkili hızlı bir şekilde seyir etmenizi sağlar. Direksiyon kolunun iki ayrı birleşme yeri sayesinde Aqua Scooter kullanımda değilken su üstünde yüzmesini engeller.  Seyir halinde kum/kaya/taşlardan gelecek zararı engeller. Aynı zamanda plastik tutucular sayesinde Aqua Scooter bot üzerindeyken bile bakım yapılması gerekiyorsa makineyi havaya kaldırabilir ve kolayca bakım yapılabilir.

Aqua-Mat  – Özel tasarım Deniz yatağı

Hafif ve kolay monta edilen Aqua mat, Aqua Scooter seyir keyfini arttırmaktadır.

Orijinal ve tasarım olan Aqua Mat tek kişilik kullanım ile yüksek konfor sağlamaktadır. PVC materyal yapısı sayesinde uzun ömürlüdür ve üzerine uzanmaya uygundur. Mat,  eşsiz bir uygulama ile paslanmaz çelik çubuk aracılığı ile motorun hemen üzerinden bağlanabilmektedir. Aqua Scooterı Aqua Mat ile kullanıldığında hissedilir bir şekilde keyifli seyir sunar. Aqua-Mat yüksek konforda hızlı hava üfleme ve boşaltılmasını sağlayan tek hava basma ve boşaltma valfi ile donatılmıştır

Taşıma Çantası

Özel taşıma çantası ile AQUA SCOOTER daha rahat ve güvenli bir şekilde taşınabilir ve tüm tamir takımı, yağ vs. tek bir yerde muhafaza edilir.